TBÜD yönetim kurulu 07-08/01/2022 tarihleri arasında Ankara’daki üyeleri ziyaretimizde, hoş sohbet ve gelecek hakkında bilgi ve birikimlerimizi, iş hakkında dernek olarak nasıl daha iyi hizmet verebileceğimizi ve nasıl daha büyük olabileceğimizi paylaştık. Çünkü birlikte daha güçlüyüz.

TBÜD yönetim kurulu olarak META Tente Çadır Sistemleri Memduh CANYAK Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

TBÜD yönetim kurulu olarak BYART Tente Sistemleri Mehmet ÖNAL Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak KOZA Çadır Mehmet KOZA Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak Yön Çadır Dursun YAZICI Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak Birlik Çadır ve Tente Anıl GÖKTAŞ Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak Şahin Çadır Ümit ŞAHİN Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak Keskin Çadır Emrah KESKİN Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak Doruk Çadır Sinan KESKİN Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
TBÜD yönetim kurulu olarak Güvendik Çadır ve Tente Duran GÜVENDİK Bey ve ekibine  nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.