25-26 Mart Ustalık ve Kalfalık Belgeleri Sahiplerini Buldu

'25-26 Mart Ustalık ve Kalfalık Belgeleri Sahiplerini Buldu

5 Mayıs 2017 Cuma akşamı sektörün motor ve otomasyon sistemleri tedarikçisi Somfy Türkiye’nin ev sahipliğinde 25-26 Mart tarihlerinde yapmış olduğumuz Ustalık ve Kalfalık belgelerimizin Dağıtım Törenini yaptık.

Bizi çok sıcak bir şekilde karşılayan Somfy Türkiye yetkililerine Genel Müdür Semih Görür beyin şahsında çok teşekkür ediyoruz.Bizleri harika bir Adana Sofrasında karşıladılar.

İkramlar ve yemekler çok leziz ve harika idi.Katılanların mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.Tbud Yönetim Kurulu olarak sektördeki eğitim konusunda yaptıkları çalışmaların karşılığını görmenin haklı gururunu yaşadılar.

Başkanımız Ismail Albayrak yaptığı konuşmada bu işin hocaları olarak şahsıma Fatih Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Salih Güneş Güngören Mesleki Eğitim Merkezi Md.Yrd. Ayhan çağlayan hocama İSTESOB Gn.Sek. ve Eğitim Md.Muzaffer Garip hocama çok teşekkür etti.İstesob Başkanı Ahi Babamız Faik Yilmaz bey ve Somfy adına Tahsin Ergeneci beye teşekkür çiçeği takdim etti.

Sektörümüzün tek ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan Tbud Dernek Tente ve Branda Sanayici İşadamları Derneği olarak çok daha başarılı organizasyonlara imza atılacak.

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen yemek ve ödül törenimize katılan İstesob Başkanı Faik Yılmaz Gn.Sk.Muzaffer Garip başta olmak üzere Tbud Yönetim Kurulu ve üyelerine teşekkürler.Daha güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle gece sona erdi.


23-03-2018 1.2313 defa görüntülendi.
Sosyal Medya Hesaplarımız
USD: 5.2696   EURO: 5.9442
  info@tbud.org.tr
  0(212) 514 91 73