2021 Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz genel kurula katılan bütün saygıdeğer üyelerimizi yürekten saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Katılımın yüksek olması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Oylarını geçen dönemde olduğu gibi aynı yönetim kadrosu ile paylaşan değerli Tbüd üyelerine yeni yönetim kurulu başkanı olarak yeni yönetim adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni dönemde yönetim kurulu olarak, yaşamış olduğumuz pandemi günlerini bir an önce geride bırakarak geleceğimiz için Tbüd yönetim kurulu olarak derneğimizin önceliklerini, ihtiyaçlarını belirledik ve bu yönde yoğun bir çalışma süreci içine girdik.

Ana hedeflerimiz Tbüd derneğinin bilinirliğini ve üyelerimiz arası sosyalleşmeyi sağlamak ve standartlarımızı her geçen gün arttırmaktır. Dünyamızın hızla gelişip değiştiği bir süreçte teknik, teknoloji, inovasyon ve ar-ge ile çalışmak ve bu unsurlara önem vermek ve gereğini yapmak için hepimize fazla fazla görevler düşüyor. Tüm gücümüz ile daha gelişmiş ve geleceğe umutla bakan Türkiye için, hepimizin canla başla çalışması gerekir.

Dünyada yaşanan covid19 salgını, iklim değişikliği ve ekonomik krizlerin oluşturduğu belirsizliklerin hüküm sürdüğü zor bir dönemden geçiyoruz ve bu zor dönemleri hep birlikte atlatacağız.

Tüm değerli Tbüd üyelerini saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Mehmet ÖZÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı